Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut hem de "protein" kelimelerine yeterince tepki göstermediklerinde dönem geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini mücrim aynı şeyle ilişkilendirdiği eş duruma birlikte gelir. proteinler - tek görüşleri bu öteki bu Anabolizanlar, üçüncü ekip anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere sadece eşanlamlı olduğunu düşünür. müteaddit dinleyen maksadıyla "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap gösterişsiz ve açıkça - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler maksadıyla neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, tek anabolizmin bilimsel bir kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - dinamik organizmada, göze okunuşu dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih aynı seri kimyasal süreçtir, karmaşık moleküllerin erke birikimi ile henüz süssüz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha kolay yalnız ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, müşterek zengin doku özgü - anabolikler fırın ürünleri, semiz yiyecekler, pasif bir kez ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, sadece kas doku meydana getirmek düşüncesince anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik Bu siteye tıklayınız steroidler sentetik hormon çalışkan preparatlardır. Ancak birçok varlık geliştiricisi için bu kavramlar sadece bir kez konsept için muteber - steroidler. Sporcular türünden kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde fazla ehemmiyetli artışlar sağlarlar. Başlangıçta çare için yapılmışlardır, bu nedenle sadece ekipman pozitif nitelikler vardır. Bu preparatların benzer tikel serbest satış amacıyla yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle büsbütün yasal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon hareketli anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen öbür kimi preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu Bu web sitesini ziyaret edin burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler amacıyla spesiyal olarak üretilen maddeler çoğu kez toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere daha gereğinden yokluk duymasına oluşturan olmakta, ancak sporda henüz yetişkin sonuçlar elde etmelerine asistan olmaktadır.

Ve olanca Bilgi için tıklayınız dert burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin bütün eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi aynı spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna alamet ettiğini okunuşu kesin olarak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar